KONST / Litografier / Färglitografier 13486502
nr 1348 6502
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
Färglitografier, 2 st, 90 & 6-upplaga, oramade lösa blad. Signerade, bladets mått: 56x70 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 september 2020
kl 18:27:13
21/9 18:22:13
Hans Wigert
Läs mer om Hans Wigert